Resorpita Hakone Hotel
1320-1239 Gora, Hakone-machi, Ashigarashimo-gun
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Resorpia Hakone is a luxurious 3-star hotel conveniently located near the centre of Hakone. Local tourist attractions such as City Centre Gora and Gora are not far from the hotel.

Facilities
Dining facilities at Resorpia Hakone include a cafeteria. Breakfast is available - a surcharge will apply. Public areas at Resorpia Hakone are comfortably air-conditioned. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include gift shop/newsstand. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Guests can also enjoy the following spa/wellness facilities: sauna, on site spa services. Other services: coffee shop/café, elevator/lift, laundry facilities and tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Resorpita Hakone Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor
Zobrazit větší mapu
Resorpita Hakone Hotel

Informace o oblasti

  Letiště
  • Oshima, Japan (OIM) - 36.90 mi
  • Tokyo, Japan (HND-Haneda) - 46.62 mi
  • Shizuoka, Japan (FSZ-Mt. Fuji - Shizuoka) - 58.10 mi

  Restaurace

  • 煎餃店 - 44 metry
  • 和食処 花鳥 - 44 metry
  • GORA BREWERY&GRILL - 119 metry
  • 山路 - 205 metry
  • Babil Cafe & Restaurant - 213 metry
  • ITOH DINING by NOBU - 245 metry